DAHA FAZLASI İÇİN KAYDIRIN
Rooms
Eresin Rooms at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Rooms at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Health at Eresin Topkapi, Turkey

 • Eresin Hotels Sevgililer Günü

  14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ

  OFFER

  Eresin Hotels Topkapı'da 14 Şubat Sevgililer Günü 3 gün kutlanıyor. 14-17 Şubat tarihleri arası istediğiniz bir akşam Revan Restaurant'ta şarap eşliğinde, özel "Aşk" menüsü iki kişi için kdv dahil 385 TL. Dilerseniz Deluxe Oda'da konaklama, muhteşem bir kahvaltı,AŞK menüsü, geç çıkış ile birlikte iki kişi 660 TL. Sevgililer Günü Menüsü: Deniz ürünleri aşk senfonisi Somon gül, ahtapot karpaçyo… DAHA FAZLASI

  Eresin Hotels Topkapı'da 14 Şubat Sevgililer Günü 3 gün kutlanıyor. 14-17 Şubat tarihleri arası istediğiniz bir akşam Revan Restaurant'ta şarap eşliğinde,… DAHA FAZLASI

  Eresin Hotels Topkapı'da 14 Şubat Sevgililer Günü 3 gün kutlanıyor. 14-17 Şubat tarihleri arası istediğiniz bir akşam Revan Restaurant'ta  şarap eşliğinde, özel "Aşk" menüsü iki kişi için kdv dahil 385 TL. Dilerseniz Deluxe Oda'da konaklama, muhteşem bir kahvaltı,AŞK menüsü, geç çıkış ile birlikte iki kişi 660 TL.

  Sevgililer Günü Menüsü:

  Deniz ürünleri aşk senfonisi
  Somon gül, ahtapot karpaçyo ve lime basketinde karides kokteyl

  Kalp şeklinde ravyoli
  Keçi peyniri ile doldurulmuş kalp şeklinde ravyoli, domatesli pesto sos ile

  Kalbin tutkusu
  Taze nane eşliğinde

  Süt dana bonfilesi
  Izgara dana bonfile, sote ıspanak üzerinde, hash brown patates ve mantar sos eşliğinde

  Tatlım çikolatalı sufle
  Vanilya dondurma ile

  Kahve
  Çikolatalı petiförler ile

  Kapat
  660 TL Book Now
 • Özel Günler Paketi

  Özel Günler Paketi

  OFFER

  Özel günler için kutlama paketimizle rezervasyon yapın, oda ve diğer hizmetlerde %20'ye varan indirimden faydalanın. Pakete Dahil Hizmetler: Her sabah açık büfe kahvaltı Odanıza servis edeceğimiz bir şişe kırmızı veya beyaz şarap ve meyve tabağı Çift kişilik dört kors akşam yemeği (Kalış süresince bir defa) Restoran ve barda %10 indirim Oda ve genel alanlarda ücretsiz WiFi 11:00'dan… DAHA FAZLASI

  Özel günler için kutlama paketimizle rezervasyon yapın, oda ve diğer hizmetlerde %20'ye varan indirimden faydalanın. Pakete Dahil Hizmetler: Her… DAHA FAZLASI

  Özel günler için kutlama paketimizle rezervasyon yapın, oda ve diğer hizmetlerde %20'ye varan indirimden faydalanın.

  Pakete Dahil Hizmetler:
  • Her sabah açık büfe kahvaltı
  • Odanıza servis edeceğimiz bir şişe kırmızı veya beyaz şarap ve meyve tabağı
  • Çift kişilik dört kors akşam yemeği (Kalış süresince bir defa)
  • Restoran ve barda %10 indirim
  • Oda ve genel alanlarda ücretsiz WiFi
  • 11:00'dan itibaren erken giriş (müsaitliğe bağlı)
  • 15:00'dan sonra geç çıkış (müsaitliğe bağlı)
  Kapat
 • 4 Gece ve üzeri konaklama paketi

  4 Gece Üzeri Konaklama Paketi

  OFFER

  Eresin Hotels Topkapı'da 4 gece ve üzeri rezervasyonlarınız için %15 indirim

  Paket detayları:
  • Her sabah açık büfe kahvaltı
  • Oda ve genel alanlarda ücretsiz WiFi
  • 11:00'dan itibaren erken giriş (müsaitliğe bağlı)
  • 15:00'dan sonra geç çıkış (müsaitliğe bağlı)

ERESİN TOPKAPI HOTEL’E HOŞGELDİNİZ

Şehrin tarihi yarımadasında, merkezi bir konumda yer alan Eresin Hotels Topkapı, tarihi bölgelere ve kongre, iş merkezlerine olan yakınlığı ile istanbul'da ideal konaklama seçenekleri sunuyor. Zarif ve konforlu bir şekilde döşenmiş, 251 odası ile hem iş, hem tatil amaçlı konaklamalarında, misafirlerine beş yıldızlı hizmet verir. Revan Restaurant, tarihi surlara bakan ferah atmosferi içinde, lezzetli açık büfe kahvaltı, çağdaş Türk ve dünya mutfağı tatlarını konuklarına sunar. Modern toplantı imkanlarıyla donatılmış konferans merkezi, balo salonu ve farklı ölçülerde 11 toplantı salonu ile, kurumsal etkinlik ve düğünlere ev sahipliği yapıyor. Eresin Hotels Topkapı hemen önündeki tramvay hattı… DAHA FAZLASI

Şehrin tarihi yarımadasında, merkezi bir konumda yer alan Eresin Hotels Topkapı, tarihi bölgelere ve kongre, iş merkezlerine olan yakınlığı ile istanbul'da ideal konaklama seçenekleri sunuyor. Zarif ve konforlu bir şekilde döşenmiş, 251… DAHA FAZLASI

Şehrin tarihi yarımadasında, merkezi bir konumda yer alan Eresin Hotels Topkapı, tarihi bölgelere ve kongre, iş merkezlerine olan yakınlığı ile istanbul'da ideal konaklama seçenekleri sunuyor.

Zarif ve konforlu bir şekilde döşenmiş, 251 odası ile hem iş, hem tatil amaçlı konaklamalarında, misafirlerine beş yıldızlı hizmet verir.

Revan Restaurant, tarihi surlara bakan ferah atmosferi içinde, lezzetli açık büfe kahvaltı, çağdaş Türk ve dünya mutfağı tatlarını konuklarına sunar.

Modern toplantı imkanlarıyla donatılmış konferans merkezi, balo salonu ve farklı ölçülerde 11 toplantı salonu ile, kurumsal etkinlik ve düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Eresin Hotels Topkapı hemen önündeki tramvay hattı ile misafirlerine Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii'ne, bağlantılı metro hattı ile de Taksim ve İstanbul Havalimanı'na rahat ulaşım imkanı sağlar.

Kapat

Topkapi Palace

Topkapi Palace, the Great Palace of the Ottoman Sultans is the most extensive and fascinating monument of Ottoman civil architecture in existence and one of the must-see attractions in Istanbul that combines The Harem, The Treasury with the Spoonmaker’s diamond (also known Kasikci Diamond) which is the pride of the Palace. The Topkapi Palace is surrounded by five kilometers (3.1 miles) of stone wall, which dates back to the 15th century, is situated on a hill overlooking the Sea of Marmara, the Bosphorus and the Golden Horn. At one time it was an official royal residence of the Ottoman Empire sultans and seat of Turkish government, but now a museum that is considered to be the largest and oldest palace in the world. It will take 15 minutes by tram to go the palace from Eresin Hotels Topkapi.

Hagia Sophia

The Hagia Sophia (Aya Sofya) served as the cathedral of Constantinople and was the center of the religious life of the Byzantine Empire. Also a house of worship that served several religions well over the centuries. It was the largest cathedral in the world at one time, and served as the inspiration for other mosques, including the Blue Mosque and Suleymaniye Mosque, as it was such a great example of Byzantine architecture. It is most famous for its mosaics depicting various religious scenes. It will take 15 minutes by tram to go the Hagia Sophia from Eresin Hotels Topkapi.

Grand Bazaar

The Grand Bazaar also known Kapali Carsi which dates back to 1461, with 5,000 shops making it one of the largest and oldest indoor marketplaces in the world. The bazaar features such items as jewelry, carpets, spices, antiques and hand-painted ceramics. It will take 10 minutes by tram to go the Bazaar from Eresin Hotels Topkapi.

Blue Mosque

The Blue Mosque (Turkish:Sultanahmet Camii), was built in the early 17th century during the rule of Ottoman Sultan Ahmed I. Located on the Historical Peninsula, in the district to which gives its name, The Sultanahmed Mosque is considered to be the latest great mosque of the classical period. The mosque, located directly opposite to Hagia Sophia, takes its name from the blue tiles on the dome and the upper levels of the interior. It will take 15 minutes by tram to go the Blue Mosque from Eresin Hotels Topkapi.

Eresin Hotels Topkapı