DAHA FAZLASI İÇİN KAYDIRIN
Eresin Hotels Topkapı

 • 4 Gece ve üzeri konaklama paketi

  4 Gece Üzeri Konaklama Paketi

  OFFER

  Eresin Hotels Topkapı'da 4 gece ve üzeri rezervasyonlarınız için %10 indirim

  Paket detayları:
  • Her sabah açık büfe kahvaltı
  • Oda ve genel alanlarda ücretsiz WiFi
  • 11:00'dan itibaren erken giriş (müsaitliğe bağlı)
  • 15:00'dan sonra geç çıkış (müsaitliğe bağlı)
 • ERESIN HOTELS TOPKAPI – BUSINESS CLASS PACKAGE at Eresin Topkapi Hotel

  İş Seyahatinize Özel Konaklama Paketi

  OFFER

  İş seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için Eresin Otelleri’nin sizlere özel ayrıcalıklı İş Paketlerinden yararlanın. Fırsat içeriği: • Sadece üyelere özel Executive Lounge bölümünde açık büfe kahvaltı ikramı • Müsaitlik doğrultusunda üst kategori odaya upgrade • Çamaşır yıkama servisimizden %10 indirim • Müsaitliğe göre 2 saatlik ücretsiz toplantı salonu kullanımı • Giriş günü saat 10.00’da… DAHA FAZLASI

  İş seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için Eresin Otelleri’nin sizlere özel ayrıcalıklı İş Paketlerinden yararlanın. Fırsat içeriği: • Sadece… DAHA FAZLASI

  İş seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için Eresin Otelleri’nin sizlere özel ayrıcalıklı İş Paketlerinden yararlanın.

  Fırsat içeriği:
  •    Sadece üyelere özel Executive Lounge bölümünde açık büfe kahvaltı ikramı
  •    Müsaitlik doğrultusunda üst kategori odaya upgrade
  •    Çamaşır yıkama servisimizden %10 indirim
  •    Müsaitliğe göre 2 saatlik ücretsiz toplantı salonu kullanımı
  •    Giriş günü saat 10.00’da erken check-in imkânı
  •    Ertesi gün saat 15.00’e kadar geç check-out imkânı
  •    Ücretsiz Wifi internet
  •    Spa ve spor merkezine ücretsiz giriş imkânı 

  Kapat
 • ERESIN HOTELS TOPKAPI - 2 GECELIK MINI FIRSAT

  Daha Fazla Kal, Daha Az Öde!

  OFFER

  Fırsat içeriği: Web sitemizden yılbaşına kadar yapılan her 10 rezervasyona istediğiniz Eresin otelinde 1 gece oda&kahvaltı konaklama hediyemiz. 10. rezervasyonunuzda bizlere ulaşıp konaklama hakkını kullanmak istediğinizi tarihiniz ile birlikte bildirmeniz yeterlidir. Bu promosyon sadece eresin.com.tr üzerinden yapılan rezervasyonlar için 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.… DAHA FAZLASI

  Fırsat içeriği: Web sitemizden yılbaşına kadar yapılan her 10 rezervasyona istediğiniz Eresin otelinde 1 gece oda&kahvaltı konaklama hediyemiz.… DAHA FAZLASI

  Fırsat içeriği:

  Web sitemizden yılbaşına kadar yapılan her 10 rezervasyona istediğiniz Eresin otelinde 1 gece oda&kahvaltı konaklama hediyemiz.

  10. rezervasyonunuzda bizlere ulaşıp konaklama hakkını kullanmak istediğinizi tarihiniz ile birlikte bildirmeniz yeterlidir.

  Bu promosyon sadece eresin.com.tr üzerinden yapılan rezervasyonlar için 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  Kapat
 • Hafta Sonu Paketi

  OFFER

  Eresin Hotels Hafta Sonu Paketi Eresin Otelleri’nin eşsiz hafta sonu paketi dâhilinde; • Müsaitlik doğrultusunda odanızı Suite odaya yükseltebilir • Odaya ücretsiz kahvaltı hizmetinden yararlanabilir • Revan Restoran ve E Lounge ’da akşam yemeğinizden %15 indirim kazanabilir • Spa ve spor merkezine ücretsiz giriş imkânından yararlanabilirsiniz. DAHA FAZLASI

  Eresin Hotels Hafta Sonu Paketi Eresin Otelleri’nin eşsiz hafta sonu paketi dâhilinde; • Müsaitlik doğrultusunda odanızı Suite odaya yükseltebilir… DAHA FAZLASI

  Eresin Hotels Hafta Sonu Paketi

  Eresin Otelleri’nin eşsiz hafta sonu paketi dâhilinde;
  • Müsaitlik doğrultusunda odanızı Suite odaya yükseltebilir
  • Odaya ücretsiz kahvaltı hizmetinden yararlanabilir
  • Revan Restoran ve E Lounge ’da akşam yemeğinizden %15 indirim kazanabilir
  • Spa ve spor merkezine ücretsiz giriş imkânından yararlanabilirsiniz.

  Kapat

ERESİN HOTELS TOPKAPI'YA HOŞGELDİNİZ

Şehrin tarihi yarımadasında, merkezi bir konumda yer alan Eresin Hotels Topkapı, tarihi bölgelere ve kongre, iş merkezlerine olan yakınlığı ile istanbul'da ideal konaklama seçenekleri sunuyor. Zarif ve konforlu bir şekilde döşenmiş, 251 odası ile hem iş, hem tatil amaçlı konaklamalarında, misafirlerine beş yıldızlı hizmet verir. Revan Restaurant, tarihi surlara bakan ferah atmosferi içinde, lezzetli açık büfe kahvaltı, çağdaş Türk ve dünya mutfağı tatlarını konuklarına sunar. Modern toplantı imkanlarıyla donatılmış konferans merkezi, balo salonu ve farklı ölçülerde 13 toplantı salonu ile, kurumsal etkinlik ve düğünlere ev sahipliği yapıyor. Eresin Hotels Topkapı hemen önündeki tramvay hattı… DAHA FAZLASI

Şehrin tarihi yarımadasında, merkezi bir konumda yer alan Eresin Hotels Topkapı, tarihi bölgelere ve kongre, iş merkezlerine olan yakınlığı ile istanbul'da ideal konaklama seçenekleri sunuyor. Zarif ve konforlu bir şekilde döşenmiş, 251… DAHA FAZLASI

Şehrin tarihi yarımadasında, merkezi bir konumda yer alan Eresin Hotels Topkapı, tarihi bölgelere ve kongre, iş merkezlerine olan yakınlığı ile istanbul'da ideal konaklama seçenekleri sunuyor.

Zarif ve konforlu bir şekilde döşenmiş, 251 odası ile hem iş, hem tatil amaçlı konaklamalarında, misafirlerine beş yıldızlı hizmet verir.

Revan Restaurant, tarihi surlara bakan ferah atmosferi içinde, lezzetli açık büfe kahvaltı, çağdaş Türk ve dünya mutfağı tatlarını konuklarına sunar.

Modern toplantı imkanlarıyla donatılmış konferans merkezi, balo salonu ve farklı ölçülerde 13 toplantı salonu ile, kurumsal etkinlik ve düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Eresin Hotels Topkapı hemen önündeki tramvay hattı ile misafirlerine Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii'ne, bağlantılı metro hattı ile de Taksim ve İstanbul Havalimanı'na rahat ulaşım imkanı sağlar.

Kapat

Topkapı Sarayı

Topkapı Sarayı, Osmanlı sultanlarının büyük sarayı, Osmanlı mimarisinin en geniş ve büyüleyici anıtıdır. Harem, Hazine ve Kaşıkçı Elması'nın görülmesi gereken cazibe merkezlerinden biridir. Topkapı Sarayı, 15.yüzyıla dayanan 5 kilometre taş duvarlarla çevrili, Marmara Denizi, Boğaz ve Haliç'e bakan bir tepenin üzerinde yer alıyor. Bir zamanlar Osmanlı İmparatorluğu sultanlarının resmi ikametgahı ve Türk hükümetinin mezkezi idi, ancak şimdi dünyanın en büyük ve en eski sarayı olarak kabul edilen bir müzedir. Eresin Hotels Topkapı'dan saraya gitmek tramvay ile 15 dakikadır.

Ayasofya Camii

Bizans İmparatoru Justinyan kiliseye ilk kez MS 536'da yapımı tamamlandığında girdi ve "Yüce Tanrım sana layık böyle bir eser yaptım. Oh Solomon, seni geçtim!" Ayasofya, İmparator'un imparatorluğunun zenginliğini ve teknik kabiliyetinin bütün dünya'ya kesin kanıtıdır. Kilise tarafından çevrili imparatorun tahtının dünyanın merkezi olduğu geleneği korunmuştur. Ayasofya İstanbul'un Osmanlı orduları tarafından fethedilmesinden sonra camiiye çevrilmesi ve sonrasında 20. yüzyılda müzeye dönüştürülmesi süresince İstanbul'un en değerli parçası olmuştur. 2020 yılında tekrar cami statüsüne dönüştürülmüştür. Şu anda hem camii hemde müze olarak ziyaretçilerini beklemektedir. Eresin Topkapı'dan tramvay ile 10 dakikalık mesafededir.

Kapalı Çarşı

Kapalı Çarşı, tarihi 1461 yılına kadar uzanan, 5000 mağazası ile Dünya'nın en büyük ve en eski kapalı pazarlarından biridir. Günde 250.000 ila 400.000 bin ziyaretçi çekiyor. 2014 yılında yıllık 91.250.000 bin ziyaretçi ile dünyanın en çok ziyaret edilen turistik mekanları arasında 1.se.ildi. Çarşıda mücevher, baharat, halı, antikalar ve elle boyanmış semarikler bulunmaktadır. Eresin Hotels Topkapı'dan Kapalı Çarşı'ya gitmek tramvayla sadece 10 dakika sürecektir.

Sultanahmet Camii

Sultanahmet Camii,17. yüzyılın başlarında Osmanlı Sultanı I.Ahmed'in yönetimi sırasında inşa edilmiştir. Ayasofya'nın tam karşısında bulunan cami, adını kubbe üzerindeki mavi çinilerden ve iç mekanın üst katlarından almaktadır. Eresin Hotels Topkapı'dan Sultanahmet Camii'ne tramvayla 15 dakikada ulaşılabilir.

Yerebatan Sarnıcı

İstanbul'un görkemli tarihsel yapılarından birisi de Ayasofya’nın güneybatısında bulunan Bazilika Sarnıcı’dır. Bizans İmparatoru I. Justinianus (527-565) tarafından yaptırılan bu büyük yeraltı sarnıcı, suyun içinden yükselen ve sayısız gibi görülen mermer sütunlar sebebiyle halk arasında “Yerebatan Sarayı” olarak isimlendirilmiştir. Sarnıcın bulunduğu yerde daha önce bir Bazilika bulunduğundan, Bazilika Sarnıcı olarak da anılır. Eresin Hotels Topkapı'dan Yerebatan Sarnıcı'na tramvayla 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Galata Kulesi

İstanbul’un tarihi yapılarından bahsedildiğinde ilk akla gelenlerden biri Galata Kulesi. Heybetli görüntüsüyle yüzlerce yıldır kenti gözleyen, hakkında türlü hikâyeler anlatılan yapı, konuklarına İstanbul’un hem geçmişi hakkında bilgi edinme hem de eşsiz şehir manzarası seyretme ayrıcalığı veriyor.

Eresin Hotels Topkapı