Yeme & İçme

İstanbul’daki tüm Eresin Otelleri’nde eşsiz lezzetleri keşfedin

Eresin Otelleri restaurantlarında Akdeniz ve otantik Türk mutfağının lezzetlerini tadın. Tabağınızı zenginleştiren lezzetli yemekler için taze malzemeler ustalıkla birleştirilmiş olup, şık menülerimiz Anadolu'nun üzümlerinden yapılmış güzel şaraplar ile tamamlanmıştır.

Eresin Hotels Taxim & Premier, otantik Türk mutfağı ızgaraları servis edilen L'Oranj Garden Restaurant ve İstanbul'un muhteşem manzarasına sahip L'Oranj Teras Restaurant ile misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class misafirlerine Mozaik Restaurant ve Mozaik Teras Restaurant olarak iki restaurant seçeneği sunmaktadır. Mozaik Restaurant modern ve zarif antikalar ile dekore edilmiş olup ismini Bizans mozaiği'nden almıştır. Mozaik Teras Restaurant'ta Marmara Denizi, Adalar ve Sultanahmet Camii manzarası ile öğle ve akşam yemeklerinizin keyfini çıkarın.

Açık büfe kahvaltımız güne iyi başlamanın en iyi yoludur, kahvaltımızda taze kahve ve geleneksel Türk çayı ile fırından çıkmış taze ekmek ve hamur işleri, özenle seçilmiş et ve peynirler, taze meyveler ve meyve suları sunulmaktadır.

Revan Restaurant

ERESIN HOTELS TOPKAPI

Revan Restaurant, tarihi surlara bakan sıcak ve şık bir ortamıyla lobi katında yer almaktadır.

Daha Fazlası

E Lounge

ERESIN HOTELS TOPKAPI

Lobi katında yer alan E Lounge, gün boyu yaratıcı kokteyllerin, hafif atıştırmalıkların veya günlük şeflerimiz.

Daha Fazlası

Executive Lounge

ERESIN HOTELS TOPKAPI

Executive Lounge, hizmet ve konforu, sakin ve rahat bir ortamda sunmak için tasarlandı.

Daha Fazlası

Bar & Lounge

ERESIN HOTELS TAXIM & PREMIER

Yorucu uzun bir günün ardından rahatlamak ve kendinizi yenilemek için eşsiz bir mekan. Günün her vakti kokteyl ve içecek servisi yanı sıra hafif yemekler ve aperatifler mevcuttur. 

Daha Fazlası

L'Oranj Terrace Restaurant

ERESIN HOTELS TAXIM & PREMIER

L'Oranj Terrace Restaurant 07:00 - 10:30 saatleri arasında şehrin panaromik manzarası eşliğinde lezzetli ve çok zengin...

 

Daha Fazlası

Mozaik Restaurant

ERESIN HOTELS SULTANAHMET

Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class Mozaik Restaurant ismini M.S. 5. veya 6. yüzyıldan kalma tarihi Bizans mozaiğinden almaktadır. 

Daha Fazlası

Mozaik Teras Restaurant

ERESIN HOTELS SULTANAHMET

Adalar, Marmara Denizi ve Sultanahmet Camii'nin muhteşem profiline bakan Mozaik Teras Restaurant Roman, Bizans ve Osmanlı...

Daha Fazlası

Column Bar

ERESIN HOTELS SULTANAHMET

Column Bar, olağanüstü arkeolojik buluntuların ve özellikle 2. ve 3. yüzyıldan kalma Erotes'in yasını temsil eden 2 köşe actoreria kapaklarının sergilendiği çok özel bir mekandır.

Daha Fazlası

L'Oanj Garden Restaurant

ERESIN HOTELS TAXIM & PREMIER

Otelimizde bulunan L'Oranj Garden Restaurant'ımızın bahçe ve kapalı bölümlerinde misafirlere taze baharatlı, doğal sebzeler, salata çeşitleri ve Türk mutfağına ait zengin mezelerin eşlik ettiği lezzetli otantik Türk Kebapları servis edilmektedir.

 

Daha Fazlası