Yeme & İçme

İstanbul’daki tüm Eresin Otelleri’nde eşsiz lezzetleri keşfedin

Eresin Otelleri restaurantlarında Akdeniz ve otantik Türk mutfağının lezzetlerini tadın. Tabağınızı zenginleştiren lezzetli yemekler için taze malzemeler ustalıkla birleştirilmiş olup, şık menülerimiz Anadolu'nun üzümlerinden yapılmış güzel şaraplar ile tamamlanmıştır.

Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class misafirlerine Mozaik Restaurant ve Mozaik Teras Restaurant olarak iki restaurant seçeneği sunmaktadır. Mozaik Restaurant modern ve zarif antikalar ile dekore edilmiş olup ismini Bizans mozaiği'nden almıştır. Mozaik Teras Restaurant'ta Marmara Denizi, Adalar ve Sultanahmet Camii manzarası ile öğle ve akşam yemeklerinizin keyfini çıkarın.

Açık büfe kahvaltımız güne iyi başlamanın en iyi yoludur, kahvaltımızda taze kahve ve geleneksel Türk çayı ile fırından çıkmış taze ekmek ve hamur işleri, özenle seçilmiş et ve peynirler, taze meyveler ve meyve suları sunulmaktadır.

İstanbul'un kalbinde, Eresin Hotels Topkapı'da lezzetli yemekler sunan Revan Restaurant.

Revan Restaurant

ERESIN HOTELS TOPKAPI

Revan Restaurant, tarihi surlara bakan sıcak ve şık bir ortamıyla lobi katında yer almaktadır.

Daha Fazlası

E Lounge

ERESIN HOTELS TOPKAPI

Lobi katında yer alan E Lounge, gün boyu yaratıcı kokteyllerin, hafif atıştırmalıkların veya günlük şeflerimiz.

Daha Fazlası

Executive Lounge

ERESIN HOTELS TOPKAPI

Executive Lounge, hizmet ve konforu, sakin ve rahat bir ortamda sunmak için tasarlandı.

Daha Fazlası

Mozaik Restaurant

ERESIN HOTELS SULTANAHMET

Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class Mozaik Restaurant ismini M.S. 5. veya 6. yüzyıldan kalma tarihi Bizans mozaiğinden almaktadır. 

Daha Fazlası

Mozaik Teras Restaurant

ERESIN HOTELS SULTANAHMET

Adalar, Marmara Denizi ve Sultanahmet Camii'nin muhteşem profiline bakan Mozaik Teras Restaurant Roman, Bizans ve Osmanlı...

Daha Fazlası

Column Bar

ERESIN HOTELS SULTANAHMET

Column Bar, olağanüstü arkeolojik buluntuların ve özellikle 2. ve 3. yüzyıldan kalma Erotes'in yasını temsil eden 2 köşe actoreria kapaklarının sergilendiği çok özel bir mekandır.

Daha Fazlası