Konum

İstanbul’daki̇ İş Yada Bi̇reysel Konaklamalariniz İçi̇n İdeal Oteli̇ni̇z Eresi̇n Hotels Topkapi

Eresi̇n Hotels Topkapi, seçkin konumu ile tarihi yarımadada bulunan 5 yıldızlı bir oteldir. Sultanahmet, Taksim, İstanbul surları, Abdi İpekçi Spor Merkezi, büyük fuar merkezleri, CNR fuar merkezi, Haliç kongre merkezi gibi fuar alanlarına yakındır.

İstanbul Havalimanı'ndan Eresin Hotels Topkapı'ya gelmeniz için birçok seçeneğiniz bulunmakta. Havaalanından özel taksi hizmeti ile 24 saat kapıdan kapıya ulaşım sağlayabilirsiniz. Otele uzaklığı 40 km olup, ulaşım süresi yaklaşık olarak 30-40 dakikadır.

Toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Havaalanından Sultanahmet yönüne giden HAVAIST otobüslerine binmelisiniz. Sultanahmet’te hat değişikliği yapacağınızı unutmayın lütfen. Sultanahmet durağında HAVAIST otobüsünden indiğinizde, Bağcılar yada Cevizlibağ yönüne giden tramvaya aktarma yapmalısınız. Otel Pazartekke tramvay durağının karşısında yer almaktadır.

Otele Nasıl Giderim?

Istanbul'un diğer havaalanı olan Sabiha Gökcen Havaalanı ise Asya kıtasında bulunmaktadır. Avrupa yakasında tanınmış başlıca turistik yerlerden biri olan Taksim Meydanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında her yarım saatte bir servis bulunmaktadır. Şehir trafiğine bağlı olarak yolculuk süresi yaklaşık bir buçuk saattir. Taksim’den ise özel bir taksiye binerek Eresin Hotels Topkapı’ya 20 dakika kadar süren bir yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz. Havaalanı ile otel arasındaki toplam mesafe 60 km’dir.

Özel araçlarımızla sorunsuz bir transferin keyfini çıkarabilirsiniz. Yolculuğunuzun başında taksi bulma veya servis paylaşma stresini atlatın. Uzun bir uçuşun ardından Eresin Hotels Topkapı’ya yapacağınız özel transfer ile rahatlığın keyfini çıkarın. Detaylı bilgi için lütfen otelimizle irtibata geçiniz.

Millet Cad. No.186 34104 Fatih – Istanbul, Turkey