Odalar

İstanbul'da Lüks Konaklamadan Beklediğiniz Herşey

İstanbul'da 5 yıldızlı konaklama hizmeti sunan Eresin Hotels Sultanahmet'in 59 misafir odası ve 5 suiti ekteki hizmetleri ile misafirlerine lüks bir konaklamadan beklediğiniz tüm konfor ve üst düzey teknolojiyi sunmaktadır.

Misafirlerimiz otelimizde konaklamaları süresince yüksek hızlı Wi-Fi internet erişiminden ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Standard Room

20 - 24 m2. Standart oda özellikleri şöyledir: Uydu kanallı LCD TV, Klima, Minibar, Saç Kurutma Makinası, Çay & Kahve Seçenekleri, Kasa, Jakuzili Banyo Küveti, Parke zemin ve Wi-Fi İnternet.

Daha Fazlası

Deluxe Room

25 - 30 m2. Deluxe oda özellikleri şöyledir: Uydu kanallı LCD TV, Klima, Minibar, Saç Kurutma Makinası, Çay & Kahve Seçenekleri, Kasa, Jakuzili Banyo Küveti, Parke Zemin ve Wi-Fi İnternet.

Daha Fazlası

Junior Suite

42 ile 52 m2 aralığında, tüm odaları parke zemin ve jakuzili banyo küvetine sahip olup kontrol edilebilir klima, çift camlı pencere, minibar, şaç kurutma makinası ve yatak ve banyo telefonları ile donatılmıştır.

Daha Fazlası

Family Suite

70 - 80 m2. Aile odası özellikleri şöyledir: 1 Yemek Odası, 1 Oturma Salonu, 2 Yatak Odası, 3 adet Uydu kanallı LCD TV, Klima, Minibar, Saç Kurutma Makinası, Çay & Kahve Seçenekleri, 2 Kasa, 2 Jakuzili Banyo Küveti, Parke Zemin ve Wi-Fi İnternet.

Daha Fazlası

Parke Döşeme

Yastık Seçenekleri ile Konforlu Yataklar

LCD Televizyon

Ücretsiz Yüksek Hızlı WIFI İnternet Erişimi

Tüm Odalarda Küvet

Merkezi Isıtma ve Klima Sistemleri

Çift Camlı Pencereler

Elektronik Kasa

Minibar

Saç Kurutma Makinası

Yatak Başı ve Banyo Telefonları

Elektronik Kartlı Oda Sistemleri

Çay & Kahve Seçenekleri

Müzik Kanalları