117 /gecelik

40 /gecelik

52 /gecelik

Mozaik Restaurant
Taksim'deki Eresin Taxim Premier'in Bahçe Restaurant'ı
Eresin Crown Hotel'in Mozaik Teras Restaurant'ının Manzarası
İstanbul Eresin Crown Hotel'in Mozaik Barı
Eresin Crown Hotel'in Lobi Alanı, İstanbul
İstanbul'daki Eresin Taxim Premier'in Barbekü Restaurant'ı
Eresin Taxim Premier'in Barbekü Restaurant'ının Kapalı Kısmı
İstanbul'daki Eresin Crown Hotel'in Teras Restaurant'ı
Bar & Lounge

İSTANBUL’DAKİ TÜM ERESİN OTELLERİ’NDE EŞSİZ LEZZETLERİ KEŞFEDİN

Yeme & İçme

Eresin Otelleri restaurantlarında Akdeniz ve otantik Türk mutfağının lezzetlerini tadın. Tabağınızı zenginleştiren lezzetli yemekler için taze malzemeler ustalıkla birleştirilmiş olup şık menülerimiz Anadolu'nun üzümlerinden yapılmış güzel şaraplar ile tamamlanmıştır.

Best Western Eresin Taxim ve Eresin Taxim Premier, otantik Türk mutfağı ızgaraları servis edilen Barbekü Restaurant ve İstanbul'un muhteşem manzarasına sahip L'Oranj Teras Restaurant ile misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class misafirlerine Mozaik ve Mozaik Teras olarak iki restaurant seçeneği sunmaktadır. Mozaik Restaurant modern ve zarif antikalar ile dekore edilmiş olup ismini Bizans mozaiği'nden almıştır. Mozaik Teras Restaurant'ta Marmara Denizi, Adalar ve Sultanahmet Camii manzarası ile öğle ve akşam yemeklerinizin keyfini çıkartın.

Açık büfe kahvaltımız güne iyi başlamanın en iyi yoludur, kahvaltımızda taze kahve ve geleneksel Türk çayı ile fırından çıkmış taze ekmek ve hamur işleri, özenle seçilmiş et ve peynirler, taze meyveler ve meyve suları sunulmaktadır.

Başa Dön