55 /gecelik

80 /gecelik

63 /gecelik

43 /gecelik

Eresin Hotels Topkapi
Eresin Hotels Topkapı
Eresin Hotels Topkapı
İki Yataklı Oda
Yüzme Havuzu
Suit Oda
Teras
Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class
Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class Suit Oda
Mosaic Terrace
Daha Fazlası için Kaydırın
Eresin Hotels Topkapı'nın Binası

İstanbul'daki Eresin Otellerine Hoşgeldiniz

İstanbul'un merkezinde bulunan, Eresin Hotel'leri tatil ve iş amaçlı tüm misafirler için en ideal konumdadır.

İstanbul'un tarihi merkezi Sultanahmet'te bulunan Eresin Hotels Sultanahmet - Boutique Class Türkiye'deki ilk Butik Müze Otelidir. Eresin Hotels Sultanahmet'ten yürüyerek eski İstanbul'u keşfedebilirsiniz.

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.

Eresin Hotels Topkapı, zarif ve lüks olarak dekore edilmiş 251 odası ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  Ayrıca 13 toplantı salonu ile konferans merkezi özelliğinin yanında tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve full toplantı olanakları ile de hizmet sunmaktadır.

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi olan Taksim'deki Best Western Eresin Hotels Taxim ve Eresin Hotels Taxim Premier otelleri, iş amacıyla Taksim otellerimize gelmiş misafirlerimiz için iş merkezlerine en ideal uzaklıktadır. Otellerimiz seminer ve konferans salonları ile hizmet vermekte olup bunun yanısıra öğle ve akşam yemekleri için de panaromik şehir manzarası eşliğinde L'Oranj Teras Restaurant  ve bar seçenekleri sunmaktadır.

Eresin Hotels İstanbul'daki Çatı Katı Terası
Eresin Hotels İstanbul'daki İmkanlar