Yeme & İçme

Eresi̇n Taxi̇m Premi̇er’i̇n Eşsi̇z Lezzetleri̇ni̇ Keşfedi̇n

Eresin Hotels Taxim Premier eşsiz lezzetlerini Amerikan temalı L'Oranj Restaurant & Bar'da sizlerle buluşturuyor.

Taze baharatlar, doğal otlar, salata ve geleneksel mezeler eşliğinde lezzetli, otantik Türk kebapları ve ızgaralar servis edilmektedir. Menülerimiz Dünya lezzetlerinden geniş bir yelpazeye sahip olup, L'Oranj Restaurant & Bar'da  yemeğinizi tamamlayacak olan zengin Anadolu üzümlerinden üretilmiş geniş bir şarap seçeneği sunulmaktadır.

L'Oranj Terrace'da şehrin panoromik manzarası ile açık büfe kahvaltımızın keyfini çıkarın. Kahvaltımızda, taze ekmek çeşitleri ve fırın ürünleri, mevsim meyveleri, taze meyve suları, kahve ve geleneksel Türk çayı sunulmaktadır. Ayrıca L'Oranj Terrace özel davetlerinize, grup yemeklerinize İstanbul manzarası eşliğinde mükemmel bir ev sahipliği yapmaktadır.

Bar & Lounge

ERESIN HOTELS TAXIM & PREMIER

Yorucu uzun bir günün ardından rahatlamak ve kendinizi yenilemek için eşsiz bir mekan. Günün her vakti kokteyl ve içecek servisi yanı sıra hafif yemekler ve aperatifler mevcuttur. 

Daha Fazlası

L'Oranj Terrace Restaurant

ERESIN HOTELS TAXIM & PREMIER

L'Oranj Terrace Restaurant 07:00 - 10:30 saatleri arasında şehrin panaromik manzarası eşliğinde lezzetli ve çok zengin...

 

Daha Fazlası

L'Oanj Garden Restaurant

ERESIN HOTELS TAXIM & PREMIER

Otelimizde bulunan L'Oranj Garden Restaurant'ımızın bahçe ve kapalı bölümlerinde misafirlere taze baharatlı, doğal sebzeler, salata çeşitleri ve Türk mutfağına ait zengin mezelerin eşlik ettiği lezzetli otantik Türk Kebapları servis edilmektedir.

 

Daha Fazlası