Odalar

İstanbul'da 4 Yildizli Hotel'den Bekledi̇ği̇ni̇z Herşey

Eresin Hotels Taxim & Premier, 35 adet çift kişilik ve 32 adet ikiz yataklı her odasında bulunan jakuzi ile etkileyici bir oda ve mükemmel bir uyku ortamı sunmaktadır.

Odalarımız zarif bir dekora sahip olup, açık renkler ve konforlu yatakları ile evinizden uzakta, evinizdeki atmosferi yaşatmaktadır.

Eresin Hotels Taxim & Premier'de hipoallerjik ve ortopedik yastık alternatiflerimizden dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Size ait oturma alanınız ile odanızın konforunda rahatlarken, odaların dekorunu sağlayan özel siyah-beyaz fotoğraflar ve biblolar ile eski İstanbul'un keyfini çıkarabilirsiniz.

Günümüzün modern gezginleri ve işadamları için her odada geniş bir çalışma alanı vardır ve ücretsiz yüksek hızlı internet, LCD televizyon, DVD oynatıcı gibi en son teknoloji ile dizayn edilmiştir.

Standard Room

Yaklaşık 23 m2 Küvetli Banyo, Uydu kanallı LCD TV, Klima, Minibar, Çay & Kahve Seçenekleri, Büyüteçli Makyaj Aynası, Elektronik Kasa, Direk Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Wi-Fi.

Daha Fazlası

Premi̇er Room

Yaklaşık 27 m2. Özel Tasarım Jakuzili Banyo, Uydu kanallı LCD TV, DVD Oynatıcı, Klima, Minibar, Direk Telefon, Pantolon Ütüsü, Geniş Kıyafet Dolabı, Parke Zemin, Saç Kurutma Makinesi, Çay & Kahve Seçenekleri, Ücretsiz Wi-Fi Bağlantısı, Elektronik Kasa. 

Daha Fazlası

Family Room

Yaklaşık 58 m2. 2 Yatak Odası, 1 Oturma Alanı. 2 tane özel tasarım jakuzili banyo, Parke zemin, Uydu kanallı 2 tane LCD TV, 2 tane DVD oynatıcı, Klima, Minibar, Direkt telefon, Pantolon ütüsü, Geniş kıyafet dolapları, Saç kurutma makinesi, Makyaj aynası, Çay & Kahve seçenekleri, Ücretsiz wi-fi bağlantısı, 2 tane elektronik Kasa.

Daha Fazlası

Junior Suite

39 m2, Özel Tasarım Jakuzili Banyo, Makyaj Aynası, Direkt Telefon, Uydu kanallı LCD TV, Klima, Minibar, Pantolon Ütüsü, Geniş Kıyafet Dolabı, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Wi-Fi Bağlantısı, Çay & Kahve Seçenekleri, Elektronik Kasa, Parke Zemin. 

Daha Fazlası

Family Suite

Yaklaşık 47m2. Özel Tasarım Jakuzili Banyo, Makyaj Aynası, Direk Telefon, Uydu kanallı LCD TV, Klima, Minibar, Pantolon Ütüsü, Geniş Kıyafet Dolabı, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Wi-Fi Bağlantısı, Çay & Kahve Seçenekleri, Elektronik Kasa, Parke Zemin.

Daha Fazlası

TÜM ODALARIMIZIN SAHİP OLDUĞU DONANIMLAR

Merkezi Isıtma ve Klima Sistemleri

Çift Camlı Pencereler

Uydu kanallı LCD TV

DVD Oynatıcı

Kablolu & Kablosuz İnternet Bağlantısı

Çalışma Masası

Yatak Odası ve Banyo Telefonları

Minibar

Su, Çay & Kahve Seçenekleri

Pantolon Ütüsü

Ütü ve ütü masası talebe bağlı

Saç Kurutma Makinesi & Büyüteçli Makyaj Aynası

Elektronik Kasa

Duman dedektörleri ve yağmurlama sistemi

Özel Tasarım Jakuzili Banyo