Konum

Eresi̇n Taxi̇m Premi̇er İstanbul'un Merkezi̇ Taksi̇m'dedi̇r

Eresin Hotels Taksim Premier, şehrin merkezinde,iş ve eğlence amaçlı seyahatleriniz için cazip bir bölgededir. Alışveriş merkezlerine, tarihi turistik mekanlara, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na ve bunların yanı sıra kültürel merkezlere, yabancı konsolosluklara yürüme mesafesindedir. 

Ayrıca otel, şehrin finansal ve tekstil bölgelerine, İstanbul Serbest Ticaret Bölgelerine yakın mesafede, finiküler ve Taksim metro istasyonlarına yürüme masafesinde (200 mt), havaalanlarına ve deniz limanlarına ise çok kolay ulaşıma sahiptir.

İstanbul Havalimanı'ndan Eresin Hotels Taksim Premier'e gelmeniz için birçok seçeneğiniz bulunmakta. Havaalanından özel taksi hizmeti ile 24 saat kapıdan kapıya ulaşım sağlayabilirsiniz. Otele uzaklığı 45 km olup, ulaşım süresi yaklaşık olarak 45 dakikadır.

Toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Havaalanından Taksim yönüne giden HAVAIST otobüslerine binmelisiniz. Taksim durağında HAVAIST otobüsünden indiğinizde, otele yaklaşık 5 dakika yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Otele Nasıl Giderim?

Istanbul'un diğer havaalanı olan Sabiha Gökcen Havaalanı ise Asya kıtasında bulunmaktadır. Taksim Meydanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında her yarım saatte bir servis bulunmaktadır. Şehir trafiğine bağlı olarak yolculuk süresi yaklaşık bir buçuk saattir. Havaalanı ile otel arasındaki toplam mesafe 60 km’dir.

Özel araçlarımızla sorunsuz bir transferin keyfini çıkarabilirsiniz. Yolculuğunuzun başında taksi bulma veya servis paylaşma stresini atlatın. Uzun bir uçuşun ardından Eresin Hotels Taksim Premier'e yapacağınız özel transfer ile rahatlığın keyfini çıkarın. Detaylı bilgi için lütfen otelimizle irtibata geçiniz.

TopCU CD. No.16, 34437 Taksim - İstanbul