Eresin Otelleri Hakkında

Eresin Otelleri: İstanbul'un Kalbinde

İstanbul'un köklü otel gruplarından Eresin Otelleri toplamda 488 odaya sahip 4 oteliyle hizmet vermektedir. Eresin Hotels Topkapı, Eresin Hotels Taxim & PremierEresin Hotels Sultanahmet - Boutique Class ve Eresin Hotels Express otellerinin her biri, eşsiz bir atmosfere sahip olup, herbiri bir diğerinden biraz farklı bazı kilit özelliklere sahiptir. Oteller birbirlerine olan yakınlığından faydalanmaktadırlar.

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan beş yıldızlı Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne yakın olan Eresin Hotels Taxim & Premier oteli ulaşımı kolay olan ve mükemmel bir hizmet talep eden çok geniş misafirleri ile popülerdir.

İstanbul'un tarihi yarımadasında bulunan Eresin Hotels Sultanahmet - Boutique Class'ı sadece kişiselleştirilmiş kalite, hizmet ve konfor sunan bir otel değil aynı zamanda Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalma sarnıç, mozaik ve olağanüstü keşifleri ile özel bir müzedir.

Eresin Hotels Express, en-suite banyolu konforlu konuk odaları sunan 3 yıldızlı bir oteldir ve şehir merkezinin tarihi kesiminde Topkapı'da Pazartekke Tramvay istasyonuna sadece birkaç metre uzaklıkta yer almaktadır.

Eresin Grubunun her oteli sadece yüksek derecede kalite sunmak için değil ayrıca orijinal ve dikkatlice tasarlanmış bir dizayn sunmak için renöve edilmiştir. Dolayısıyla, her otel kendine özel eşsiz bir kimliğe sahiptir.

Eresin Grup bünyesinde bulunan bar ve restaurantlarımızda detayları aynı dikkat ile geliştirilen yaratıcı ve lezzetli menü çeşitleri sunulmaktadır.