115 /gecelik

83 /gecelik

90 /gecelik

Eresin Otelleri: İstanbul'un Kalbinde

Eresin Otelleri Hakkında

İstanbul'un köklü otel gruplarından Eresin Otelleri toplamda 447 odaya sahip dört oteliyle hizmet vermektedir. Best Western Eresin Hotels Taxim, Eresin Hotels Taxim Premier , Eresin Hotels Topkapi ve Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class otellerinin herbiri, eşsiz bir atmosfere sahip olup, herbiri bir diğerinden biraz farklı bazı kilit özelliklere sahiptir. Oteller birbirlerine olan yakınlığından faydalanmaktadırlar.

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne yakın olan Best Western Eresin Hotels Taxim ve Eresin Hotels Taxim Premier otelleri ulaşımı kolay olan ve mükemmel bir hizmet talep eden çok geniş misafirleri ile popülerdir.

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan beş yıldızlı Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.

İstanbul'un tarihi yarımadasında bulunan Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class'ı sadece kişiselleştirilmiş kalite, hizmet ve konfor sunan bir otel değil aynı zamanda Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalma sarnıç, mozaik ve olağanüstü keşifleri ile özel bir müzedir.

Eresin Grubunun her oteli sadece yüksek derecede kalite sunmak için değil ayrıca orijinal ve dikkatlice tasarlanmış bir dizayn sunmak için renöve edilmiştir. Dolayısıyla, her otel kendine özel eşsiz bir kimliğe sahiptir.

Eresin Grup bünyesinde bulunan bar ve restaurantlarımızda detayları aynı dikkat ile geliştirilen yaratıcı ve lezzetli menü çeşitleri sunulmaktadır.

Başa Dön