ERESİN TAXİM PREMİER’İN EŞSİZ LEZZETLERİNİ KEŞFEDİN

Yeme & İçme

Eresin Hotels Taxim Premier eşsiz lezzetlerini Amerikan temalı L'Oranj Restaurant & Bar'da sizlerle buluşturuyor.

Taze baharatlar, doğal otlar, salata ve geleneksel mezeler eşliğinde lezzetli, otantik Türk kebapları ve ızgaralar servis edilmektedir. Menülerimiz Dünya lezzetlerinden geniş bir yelpazeye sahip olup, L'Oranj Restaurant & Bar'da  yemeğinizi tamamlayacak olan zengin Anadolu üzümlerinden üretilmiş geniş bir şarap seçeneği sunulmaktadır.

L'Oranj Terrace'da şehrin panoromik manzarası ile açık büfe kahvaltımızın keyfini çıkarın. Kahvaltımızda, taze ekmek çeşitleri ve fırın ürünleri, mevsim meyveleri, taze meyve suları, kahve ve geleneksel Türk çayı sunulmaktadır. Ayrıca L'Oranj Terrace özel davetlerinize, grup yemeklerinize İstanbul manzarası eşliğinde mükemmel bir ev sahipliği yapmaktadır.

Bar & Lounge

Yorucu uzun bir günün ardından rahatlamak ve kendinizi yenilemek için eşsiz bir mekan. Günün her vakti kokteyl ve içecek servisi yanı sıra hafif yemekler ve aperatifler mevcuttur. Düşündüğünüz tüm organizasyonlarınızda samimi ve güler yüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Konforlu oturma gruplarımızla evinizdeki rahatlığı yaşayın. Günlük yerel ve uluslararası gazeteler ile dünyadan haberdar olun.

Daha Fazla Bilgi

Bizi Arayın

+90 (212) 256 08 03

Başa Dön