ERESİN TAXİM PREMİER’İN EŞSİZ LEZZETLERİNİ KEŞFEDİN

Yeme & İçme

Eresin Taxim Premier'in restaurantları arasında seçim yapabilirsiniz.

Barbekü Restaurant'ta taze baharatlar, doğal otlar, salata ve geleneksel mezeler eşliğinde lezzetli otantik Türk Kebabları ve Izgaralar servis edilmektedir.

Amerikan temalı Bistro L'Oranj - İstanbul şehrin panaromik manzarasını sunmaktadır. Menülerimiz Dünya lezzetlerinden geniş bir yelpazeye sahip olup, L'Oranj İstanbul Restaurant'ta yemeğinizi tamamlayacak olan zengin Anadolu üzümlerinden üretilmiş geniş bir şarap seçeneği sunulmaktadır.

Açık büfe kahvaltımız ile güne mükemmel bir başlangıç yapın. Kahvaltımızda İstanbul manzarası eşliğinde taze ekmek çeşitleri ve fırın ürünleri, mevsim meyveleri ve meyve suları, kahve ve geleneksel Türk çayı sunulmaktadır.

Bar & Lounge

Yorucu uzun bir günün ardından rahatlamak ve kendinizi yenilemek için eşsiz bir mekan. Günün her vakti kokteyl ve içecek servisi yanı sıra hafif yemekler ve aperatifler mevcuttur. Düşündüğünüz tüm organizasyonlarınızda samimi ve güler yüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Konforlu oturma gruplarımızla evinizdeki rahatlığı yaşayın. Günlük yerel ve uluslararası gazeteler ile dünyadan haberdar olun.

Daha Fazla Bilgi

Bizi Arayın

+90 (212) 256 08 03

Başa Dön