Eresin Taxim Premier Hotel'in son haber ve etkinlikleri hakkında bilgilendirilin.

Haberler ve Etkinlikler

Burada Eresin Taxim Premier haberlerini ilk okuyan olun. Eresin Taxim Premier Hotel'in son haberleri ve etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu sayfada Eresin Hotelleri haberlerinin, etkinliklerinin ve özel günlerinin detaylarına ulaşabilirsiniz. Güncel haberler için düzenli olarak kontrol ediniz.

E-posta: eresin@eresinpremier.com.tr

Telefon: +90 (212) 256 08 03

Fax: +90 (212) 253 22 47

Eresin Hotels Taxim&Premier Tripadvisor'da Traveler's Choice Ödülüne Layık Görüldü!

Eresin Hotels Taxim & Premier, <Traveler / Diner> için 2020 Tripadvisor Travellers 'Choice Ödülünü Kazandı

Eresin Hotels Taxim & Premier, 2019'un Olağanüstü Gezgin / Restoran Yorumlarına Göre Türkiye / İstanbul'un En iyileri arasında gösterildi.

Tripadvisor, Eresin Hotels Taxim & Premier'in, <Traveler / Diner> için 2020 Travellers 'Choice ödülü sahibi olarak kabul edildiğini duyurdu. Pandeminin neden olduğu herhangi bir değişiklikten önce, tam bir yıl Tripadvisor yorumlarına dayanarak, ödül kazananlar sürekli olarak harika gezgin / akşam yemeği geri bildirimleri alarak, onları dünya çapındaki konaklama işletmeleri arasında ilk% 10'a yerleştirerek biliniyor.

Tripadvisor Ticari Direktörü Kanika Soni, "2020 Travellers Choice Ödülleri'nin kazananları bu seçkin takdirle gurur duymalı," dedi. "Seyahat ve misafirperverlik için zorlu bir yıl olmasına rağmen, ortaklarımızın başarılarını kutlamak istiyoruz. Ödül kazananlar, olağanüstü hizmet ve kalitesiyle çok sevilir. Bu kazananlar sadece hak etmekle kalmıyor, aynı zamanda dünya yeniden maceraya atılmaya başladığında gezginler / akşam yemekleri için büyük bir ilham kaynağı oluyor. "

Eresin Hotels Taxim & Premier ile ilgili gezgin / lokanta yorumlarını ve popüler yemekleri, aktiviteleri,özellikleri, ve olanakları görmek için <https://www.tripadvisor.com.tr/https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g293974-d643067-Reviews-Eresin_Hotels_Taxim_Premier-Istanbul.html adresini ziyaret edin.

Tripadvisor hakkında

Dünyanın en büyük seyahat platformu * olan Tripadvisor, her ay 463 milyon yolcunun ** her seyahatini en iyi seyahatleri haline getirmesine yardımcı oluyor. Dünyanın dört bir yanındaki gezginler, 8,7 milyon konaklama yeri, restoran, deneyim, havayolu ve gemi yolculuğuna ilişkin 860 milyondan fazla yorum ve görüşe göz atmak için Tripadvisor sitesini ve uygulamasını kullanıyor. İster planlıyor ister bir seyahatte olsun gezginler, oteller, uçuşlar ve gemi seyahatlerinde düşük fiyatları karşılaştırmak, popüler turlar ve ilgi çekici yerler için rezervasyon yapmak ve harika restoranlarda masa rezervasyonu yapmak için Tripadvisor'a başvurur. Nihai seyahat arkadaşı olan Tripadvisor, 49 pazarda ve 28 dilde mevcuttur.

Tripadvisor, Inc.'in (NASDAQ: TRIP) yan kuruluşları ve iştirakleri, aşağıdaki seyahat medyası markaları dahil olmak üzere bir web sitesi ve işletme portföyüne sahiptir ve bunları işletmektedir:

www.bokun.io, www.cruisecritic.com, www.flipkey.com, www.thefork.com (www.lafourchette.com, www.eltenedor.com ve www.bookatable.co.uk dahil), www.helloreco .com, www.holidaylettings.co.uk, www.housetrip.com, www.jetsetter.com, www.niumba.com, www.seatguru.com, www.singleplatform.com, www.vacationhomerentals.com ve www.viator .com.

* Kaynak: Tripadvisor Siteleri için Jumpshot, dünya çapında, Kasım 2019

** Kaynak: Tripadvisor dahili günlük dosyaları, ortalama aylık farklı ziyaretçiler, Q3 2019

###

Başa Dön