117 /gecelik

40 /gecelik

52 /gecelik

Covid-19  FAQ

Aşağıdaki cevaplar sizler için yeterli değil ise daha fazla bilgi için bizimle info@eresinhotels.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu durumda rezervasyonumu nasıl iptal ederim?

Rezervasyonunuzu herhangi bir acente aracılığıyla yaptıysanız, ilgili acenteniz ile iletişime geçerek iptal talebinde bulunabilirsiniz. Otel sadece kendi www.eresin.com.tr web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonları doğrudan iptal etme veya  değişiklik yapma hakkına sahiptir. Her acentenin iptal ve değişim politikaları kendi inisiyatifindedir ve otelden bağımsızdır.

Koronavirüs ile ilgili iptal politikası nedir?

Misafirin konaklama tarihlerine denk gelen, Covid-19 kaynaklı seyahat kısıtlamaları, uçuş iptalleri ve benzeri durumlar söz konusu ise otel rezervasyonu ücretsiz olarak iptal edebilir veya misafirin tercihine göre rezervasyon tarihlerini değiştirebilir.

Rezervasyonumu ileri bir tarihe taşıyabilir miyim?

Konaklamanızı engelleyecek mücbir sebepler varsa ileri bir tarih için +90212631 1212 nolu telefondan arayarak veya info@eresinhotels.com.tr adresine mail atarak rezervasyon ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Rezervasyonumu ileri bir tarihe değiştirirsem ek ücret ödeyecek miyim?

Seçmiş olduğunuz tarihlerdeki fiyat geçerli olacaktır. Aynı fiyat üzerinden tarih değişikliği yapmak istemeniz durumunda, otelin inisiyatifinde olmakla beraber +90212631 1212 veya info@eresinhotels.com.tr adresinden rezervasyon ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Otelinizin aldığı önlemler nelerdir?

Otelimizin Covid 19 için aldığı önlemler hakkında detaylı bilgiye www.eresin.com.tr adresindeki Hijyen Manifestosu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hangi olanaklar açık?

Ücretsiz Otopark: Bizimle kaldığınızda, Eresin Hotels Sultanahmet ve Eresin Hotels Taxim&Premier'de kolaylıkla aracınızı otel etrafına kendiniz park edebilirsiniz. Eresin Hotels Topkapı'da açık ve kapalı otoparkımız mevcut olup, ücretli vale hizmetimizden uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

Oda İçi Olanaklar: Otel odanızda mini bar, HD TV, WiFi, saç kurutma makinesi, ütü bulunmaktadır.

Fitness & Havuz: Eresin Otellerinin konuğu olarak, Eresin Hotels Topkapı ve Eresin Hotels Taxim&Premier'de spor salonuna ve kapalı havuza ücretsiz erişim hakkına sahip olursunuz.

Restoranlarınız ve barlarınız açık mı?

Otellerimizin  kendine özgü ve şık dekore edilmiş Lobby barlarında geniş ve çeşitli içecek menümüzden yararlanarak kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Oteliniz misafirlere güvenli bir ortam sağlamak için ne yapıyor?

Otelimizin Covid 19 için aldığı tedbirler hakkında detaylı bilgiye www.eresin.com.tr Hijyen Manifestosu sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Personeliniz yayılmayı önlemek için nasıl eğitiliyor?

Tüm personelimize COVID-19 ve hijyen konusunda özel eğitim verilmiştir. Çalışanlarımız COVID-19 hijyen sertifikalarına sahiptir.

Başa Dön