DAHA FAZLASI İÇİN KAYDIRIN
Eresin Rooms at Eresin Topkapi, Turkey
Exterior view of Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Health at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Rooms at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Rooms at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Health at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Gast at Eresin Topkapi, Turkey
Eresin Rooms at Eresin Topkapi, Turkey

ERESİN TOPKAPI HOTEL’E HOŞGELDİNİZ

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.  Eresin Hotels Topkapı, zarif ve lüks olarak dekore edilmiş 250 odası ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  Ayrıca 12 toplantı salonu ile konferans merkezi özelliğinin yanında tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve full toplantı olanakları ile de hizmet sunmaktadır. Eresin Hotels Topkapı'da 1000 metrekarelik bir sağlıklı yaşam merkezi; otantik Türk hamamı, spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve çocukların güvenle oynayabileceği bir bahçe mevcuttur. Zengin bir menüye sahip… DAHA FAZLASI

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.  Eresin Hotels Topkapı, zarif… DAHA FAZLASI

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Hotels Topkapı kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir. 

Eresin Hotels Topkapı, zarif ve lüks olarak dekore edilmiş 250 odası ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  Ayrıca 12 toplantı salonu ile konferans merkezi özelliğinin yanında tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve full toplantı olanakları ile de hizmet sunmaktadır.

Eresin Hotels Topkapı'da 1000 metrekarelik bir sağlıklı yaşam merkezi; otantik Türk hamamı, spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve çocukların güvenle oynayabileceği bir bahçe mevcuttur.

Zengin bir menüye sahip Restaurant’ın uluslar arası ve Türk mutfağı, ünlü executive chef’e ait eşsiz menüler ve popüler Pazar brunch ile keyfini çıkarabilirsiniz.

Kapat

Sample Attraction 1

Donec condimentum feugiat nibh. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus ut augue a pede mattis lacinia. Duis tristique auctor ligula. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae;

Sample Attraction 2

Aenean convallis adipiscing elit. Donec et diam. Phasellus vel tellus ac dui hendrerit laoreet. Fusce lectus magna, adipiscing a, rhoncus eu, euismod at, diam. Cras sed sem sed nulla luctus rutrum. Vivamus dui arcu, porta in, vulputate et, rhoncus et, justo. Mauris a orci ut urna dapibus suscipit.

Hotel Eresin Topkapi