74 'dan

49 'dan

48 'dan

50 'dan

Eresin Hotels Topkapı
Eresin Hotels Topkapı
Eresin Hotels Topkapı
Twin Room
Swimming Pool
Suit Bedroom
Terrace
Crown
Crown Suit Room
Mosaic Terrace
Daha Fazlası için Kaydırın
Eresin Hotels İstanbul'un Binası

İstanbul'daki Eresin Otellerine Hoşgeldiniz

İstanbul'un merkezinde bulunan, Eresin Hotel'leri tatil ve iş amaçlı tüm misafirler için en ideal konumdadır.

İstanbul'un tarihi merkezi Sultanahmet'te bulunan Eresin Crown Hotel Türkiye'deki ilk Butik Müze Otelidir. Eresin Crown Hotel'inden yürüyerek eski İstanbul'u keşfedebilirsiniz.

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Topkapı Hotel kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.

Eresin Topkapı Hotel, zarif ve lüks olarak dekore edilmiş 250 odası ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  Ayrıca 12 toplantı salonu ile konferans merkezi özelliğinin yanında tüm otel genelinde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve full toplantı olanakları ile de hizmet sunmaktadır.

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi olan Taksim'deki Best Western Eresin Taxim ve Eresin Taxim Premier otelleri, iş amacıyla Taksim otellerimize gelmiş misafirlerimiz için iş merkezlerine en ideal uzaklıktadır. Otellerimiz seminer ve konferans salonları ile hizmet vermekte olup bunun yanısıra öğle ve akşam yemekleri için de panaromik şehir manzarası eşliğinde L'Oranj Teras Restaurant  ve bar seçenekleri sunmaktadır.

Eresin Hotels İstanbul'daki Çatı Katı Terası
Eresin Hotels İstanbul'daki İmkanlar